Tepro
Strona głównaO firmieProduktyUsługiKontakt
PL | EN | DE | RU

TEPRO SA

TEPRO SA
75-216 Koszalin, ul. Przemysłowa 5
   
Centrala: tel. +48 94 343 24 81
Sekretariat: tel.+48 94 343 26 62, +48 94 343 26 65
fax +48 94 343 26 58
e-mail: sekretariat@tepro.com.pl
Marketing i sprzedaż: tel.+48 94 343 24 66
fax +48 94 343 23 35
e-mail: marketing@tepro.com.pl
Zaopatrzenie: tel.+48 94 343 26 61
fax +48 94 343 26 61
e-mail: zaopatrzenie@tepro.com.pl
Księgowość: tel.+48 94 343 24 81 wew. 530
e-mail: d.rogoza@tepro.com.pl
Kadry: tel.+48 94 343 24 81 wew. 210
e-mail: administracja@tepro.com.pl
 

Telefony bezpośrednie

Zarząd Spółki

Arkadiusz Kaczmarski

Prezes Zarządu  

Elżbieta Kapela

Członek Zarządu
Dyrektor ds. Produkcji Urządzeń Próżniowych

tel.: 600-833-100

Jacek Strycharczyk

Członek Zarządu
Dyrektor ds. Produkcji

tel.: 728-324-948

Księgowość:

Helena Burak

Główny Księgowy - Biegły Rewident

tel.: 94 343 23 81 wew. 500

Produkcja urządzeń prózniowych:

Elżbieta Kapela

Dyrektor ds. Produkcji Urządzeń Próżniowych
-Członek Zarządu

tel.: 600 833 100
e.kapela@tepro.com.pl

Damian Capała

Kierownik Działu Marketingu, Handlu i Planowania

tel.: 94 343 24 66
marketing@tepro.com.pl

Dariusz Krawczuk

Kierownik Sekcji Konstrukcyjnej
i Technologicznej - Prokurent

tel.: 94 343 24 81 wew. 331
d.krawczuk@tepro.com.pl

Przemysław Bogdan

Kierownik Wydziału Urządzeń Próżniowych

tel.: 662 063 587
e-mail

Paweł Kuklinowski

Kierownik Serwisu

tel.: 604 086 560
fax: 94 343 24 72
e-mail

Maria Zając

Specjalista ds. Sprzedaży
Sprzedaż części zamiennych

tel.: 94 343 24 81 wew.315
        94 343 24 66
m.zajac@tepro.com.pl

Marek Stypułkowski

Szef Sprzedaży Regionalnej

tel.: 600 833 102

Andrzej Śliwka

Szef Sprzedaży Regionalnej

tel.: 600 833 103

Piotr Rodziewicz

Przedstawiciel Handlowy (woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie, lubelskie)

tel.: 602-313-369

Produkcja urządzeń mechanicznych:

Jacek Strycharczyk

Dyrektor ds. Produkcji, Członek Zarządu

tel.: 728-324-948
j.strycharczyk@tepro.com.pl

Janusz Łozyk

Kierownik Działu Marketingu i Eksportu
-Prokurent

tel.: 600-833-104
j.lozyk@tepro.com.pl

Przemysław Choroszewski

Kierownik Wydziału Obróbki Mechanicznej

tel.: 606 972 261
p.choroszewski@tepro.com.pl

Wojciech Domżałowicz

Kierownik Wydziału Obróbki Blach

tel.: 698 938 313
w.domzalowicz@tepro.com.pl

Przemysław Dziuba

Specjalista ds. Eksportu i Kooperacji

tel.: 606 430 027
p.dziuba@tepro.com.pl

Certyfikaty Praca